Venorevital - suplement diety - 60 kapsułek - Zbigniew T. Nowak

Ilość: 60 kapsułek | Masa netto: 38,4 g

Recepturę opracował Zbigniew T. Nowak.

Cena brutto 69,00 zł

Wybierz wariant

2-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Czarny czosnek działa dobroczynnie na serce, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i homocysteiny.

Witaminy B6B12 i kwas foliowy wspierają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Czarny czosnek to produkt otrzymywany ze świeżego czosnku pospolitego, który jest poddawany specjalnemu zabiegowi technologicznemu.

Składniki: ekstrakt z cebulek czarnego czosnku Allium sativum DER 10:1, standaryzowany na  0,1 % S-allilocysteiny (SAC), ekstrakt ze skórek winogron Vitis vinifera DER 12:1, ekstrakt z liści zielonej herbaty Camellia sinensis standaryzowany na 50% polifenoli, 15% 3-galusanu (-) epigalokatechiny (EGCG) DER 8:1, pirydyksalo-5-fosforan (witamina B6), L-metylofolian wapnia (kwas foliowy), sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy), metylokobalamina (witamina B12); składnik otoczki kapsułki: pullulan.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie, popić wystarczającą ilością wody.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Należy pamiętać o zdrowym trybie życia i zróżnicowanej diecie. Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Nie należy spożywać na czczo. Skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku jednoczesnego tasowania leków przeciwzakrzepowych.

 

Skład zalecanej porcji dziennej: 1 kapsułka 2 kapsułki
Ekstrakt z czosnku czarnego,
w tym: S-allilocysteiny (SAC)
250 mg
0,25 mg
500 mg
0,5 mg
Ekstrakt ze skórek winogron 200 mg 400 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty
w tym: polifenole
EGCG
50 mg
25 mg
7,5 mg
100 mg
50 mg
15 mg
Witamina B6 3 mg/214% RWS* 6 mg/428% RWS*
Kwas foliowy 314 mcg/157% RWS* 628 mcg/314% RWS*
Witamina B12 50 mcg/2000% RWS* 100 mcg/4000% RWS*

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Najlepiej spożyć przed końcem: podano na opakowaniu
Nr partii: podano na opakowaniu

Wyprodukowano dla:

MGM Biznes Sp. z o.o.
ul. Wróblewskiego 19a
93-578 Łódź

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Opinie (0)

Dodaj opinię